ПЕРЕКОНАЙТЕСЯ, ЩО КАНДИДАТ ВАМ ПІДХОДИТЬ
Інтерв'ю та резюме – способи перевірки, що кандидат вміє працювати.
АЛЕ ВОНИ НЕ МОЖУТЬ ВИЗНАЧИТИ, ЩО ВІН ХОЧЕ ПРАЦЮВАТИ.
Harrison Assessments - психометричне тестування, яке допомагає зрозуміти вподобання та очікування людини. Ці вподобання оцифровуються, що дозволяє об'єктивно порівнювати кандидатів. Система містить понад 700 видів професій та посадових функцій, щоб аналітичними способами оцінювати, наскільки кандидат підходить на ту чи іншу посаду.

Як це працює:
Приклад звіту: загальний показник відповідності та розбір факторів, які впливають на нього. Кожен фактор характеру, який впливає, виміряний в чисельному виразі.
Harrison Assessments дозволяє швидко визначити та найняти підходящого кандидата за допомогою одного 25-хвилинного опитувальника - SmartQuestionnaire.

Попередній відбір означає, що ви можете фільтрувати та ранжувати кращих кандидатів по кваліфікації та поведінці залежно від посади, перш ніж переглядати резюме або проводити співбесіду.

Створені аватари посад дозволяють формувати ефективні відділи продаж, технічні команди, відділи обслуговування клієнтів, адміністрації компанії.

Як збільшити шанси на успіх в роботі в 4 рази?
Як показують дослідження Harrison Assessments, якщо людині подобається її робота, то її шанси на успіх у 4 рази вищі. "Подобається" означає, що принаймні 75% завдань, які необхідно виконувати, приносять задоволення. Завдяки своєму запатентованому опитувальнику SmartQuestionnaire, Harrison Assessments дозволяє виміряти уподобання кандидата щодо 175 факторів та зробити висновки, до яких кар'єр та видів діяльності кандидат схильний найбільше. Тобто, що він захоче робити.

Harrison Assessments прогнозує ефективність, залученість та сприяє утриманню персоналу. Всі ці показники та висновки робляться на основі єдиного опитувальника - SmartQuestionnaire.

ПОЗНАЙОМИТИСЯ З HARRISON Assessments
Заповніть форму нижче, щоб отримати приклад звіту. Ми можемо запропонувати Вам пройти опитувальник SmartQuestionnaire, щоб оцінити ефективність Harrison Assessments на власному досвіді.
Harrison Assessments дозволить збільшити ефективність найму, розвитку та утримання персоналу, а отже, і прибуток компанії.

Натискаючи «Відправити заявку», ви погоджуєтесь з умовами обробки даних
Клієнти Harrison Assessments
ВІД ПЕРШИХ ОСІБ harrison assessments
Інтерв'ю з Деном Харрісоном - CEO та засновником Harrison Assessments
Інтерв'ю з американськими консультантами Harrison Assessments

тел.: +38 (073)-527-11-20